 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
								HALJINA AIDA BLACK
11.990,00 RSD
Haljina Aida od 100% pamuka u rebrastoj strukturi, minimalističkog kroja koji prati liniju tela. Asimetričan izrez na jedno rame daje joj moderan i ženstven izgled.
Ukoliko plaćate karticama Banca Intesa, imate opciju odloženog plaćanja na do tri mesečne rate. Opcija se prikazuje kad ukucate podatke o kartici.
* Iako se trudimo da količina svih proizvoda bude tačna realnom stanju, može da se desi odstupanje u izuzetnim situacijama te da proizvod ne bude dostupan iako se nalazi na sajtu. U tom slučaju ćete biti obavešteni u najkraćem roku.
Haljina Aida od rebraste trikotaze izrađena je od 100% prirodnog pamuka koji savršeno prijanja uz telo, zadržavajući udobnost i prozračnost tokom celog dana. Asimetričan izrez na jedno rame čini je sofisticiranom, dok elastična struktura materijala naglašava siluetu bez stezanja. Može se nositi uz baletanke ili čizme za ležeran izgled, ili uz potpetice za elegantne prilike.
Devojka na fotografiji je visoka 178cm.
Proizvedeno u Srbiji.
100% pamuk

skupljanje pri održavanju pranja na 30°C:
po dužini %,
po širini %
Treba vam pomoć oko odabira veličine?
U nastavku imate neke informacije koje mogu biti od pomoći.
-36/38: obim grudi 72 cm-110cm / dužina haljine sa ramenim delom 123 cm / dužina desnog rukava sa ramenom 77 cm/ dužina levog rukava sa ramenom 61 cm
-40/42: obim grudi 80 cm -120 cm / dužina haljine sa ramenim delom 126 cm / dužina desnog rukava sa ramenom 79 cm/ dužina levog rukava sa ramenom 63 cm
Dostava
Cena dostave za sve pošiljke za Crnu Goru do 150 EUR je 5 EUR. Dostava je besplatna za svaku porudžbinu u iznosu preko 150 EUR.
Plaćanje
Plaćanje na našem sajtu se vrši na tri načina:
- Plaćanje karticom
- Plaćanje pouzećem
- Uplatom na žiro račun
 
		
					 
			HALJINA KALA
 
		
					 
			 
	
 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
															 
															
Reviews
There are no reviews yet