MAJICA ESSENTIAL LYOCELL IVORY
3.990,00 RSD
Majica Essential je ona stvar koju ćete uvek iznova birati — široka, lepršava i udobna, a opet dovoljno posebna da nosi poruku stila. Napred blago kraća, pozadi produžena, savršeno se uklapa u opuštene letnje kombinacije.
Majica Essential je ona stvar koju ćete uvek iznova birati — široka, lepršava i udobna, a opet dovoljno posebna da nosi poruku stila. Napred blago kraća, pozadi produžena, savršeno se uklapa u opuštene letnje kombinacije.
Lyocell (Tencel®) je napredno vlakno proizvedeno od biološki razgradljivog materijala, tačnije od celuloze eukaliptusa, i zbog svojih prirodnih svojstava kao i načina obrade predstavlja pogodan materijal za životnu sredinu. Veoma je prijatan u dodiru sa kožom, tkanina je veoma vazdušasta, i odlično upija znoj i vlagu. Takođe je odličan materijal za sve koji imaju osetljivu kožu. Modal je celulozno vlakno, slično viskozi, samo nešto mekši.
Proizvedeno u Srbiji.
10 recenzija za MAJICA ESSENTIAL LYOCELL IVORY
50% tencel 50% modal
![]()
Skupljanje pri održavanju:
po dužini -5,0%
po širini -3,5%
Treba vam pomoć oko odabira veličine?
U nastavku imate neke informacije koje mogu biti od pomoći.
- Mere proizvoda za univerzalnu veličinu: dužina košulje od kragne 55 cm / dužina rukava 43 cm (cm sa savijenom manžetnom)
Devojka na fotografiji je visoka 175cm.
Dostava
Cena dostave za sve pošiljke unutar Republike Srbije se naplaćuje 450rsd. Dostava je besplatna za svaku porudžbinu u iznosu preko 10000rsd.
Plaćanje
Plaćanje na našem sajtu se vrši na tri načina:
- Plaćanje karticom
- Plaćanje pouzećem
- Uplatom na žiro račun
MAJICA ATLET ORGANIC OFF WHITE
ROLKA ZOE ORGANIC OFF WHITE
MAJICA ESSENTIAL OLIVE


Anonimno (potvrđen vlasnik) –
Bas je kul 🙂
Dunja O. (potvrđen vlasnik) –
Nisam je još nosila, ali jedva čekam neku specijalnu priliku da je nosim.
Mirela P. (potvrđen vlasnik) –
Predivna! Jednostavna, a opet veoma elegantna!
Jelena simic (potvrđen vlasnik) –
Mama preserecna 🤗
Jelena S. (potvrđen vlasnik) –
Zamisljena na moru uz plazu, uz vetar da se vijori ovo savrsenstvo!
Natasa (potvrđen vlasnik) –
Udobno
Danijela Sakic fest (potvrđen vlasnik) –
Ovo obucem i odmah me salju u VIP.
Marija (potvrđen vlasnik) –
Lagana, lepršava majica neobičnog kroja. Idealna za svaki dan ili čak u specijalnim prilikama. Pakovanje je predivno!
Ivana Slijepcevic fest (potvrđen vlasnik) –
Predivna
Iva (potvrđen vlasnik) –
Materijal je prijatan, a model ko stvoren za vrele letnje dane. Preporučujem.